Mot i keq të enjten në Maqedoni

Nga e enjtja pasdite dhe të premten përsëri paralajmërohet mot i ligë me shira të rëmbyeshëm, bubullima dhe erë e fortë.

Sipas sinoptikëve të enjten pasdite dhe të premten, Maqedonia do jetë nën ndikimin e masës së ftohë ajrore dhe lagështisë.

Në paralajmërimin nuk precizohet nëse të reshurat do të përfshijnë gjithë territorin e Maqedonisë apo rajone të caktuara. Ndërkohë, gjatë vikendit do të ketë mot stabil dhe me freskët.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme