Mot me diell dhe me erë

Moti në Maqedoni sot do të jetë kryesisht me diell me rritje të temperaturës së ditës. Do të fryjë erë e forcuar veriore veçanërisht përgjatë Luginës së Vardarit dhe në Pellagoni.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 10 deri në 19 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 23 deri në 31 gradë Celsius.

Vijon periudhë e motit kryesisht me diell me rritje të temperaturës së ditës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme