MPJ i dërgon notë proteste Serbisë

E martë 01 Nëntor 2016 – Sakte.net

Bashmir Xhemaj: MPJ i ka nisur një notë tjetër proteste Serbisë për arrestimin e fundit, si dhe i kemi njoftuar te gjitha institucionet ndërkombëtare.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme