Mucunski: Më 18 qershor, një protestë e madhe popullore

Nënkryetari i VMRO-DPMNE-së Timço Mucunski tha se Komiteti Ekzekutiv i VMRO-DPMNE-së ka marrë vendim që më 18 qershor të mbajë një protestë të madhe publike.

“Heshtja nuk është një opsion, kjo protestë do të jetë një protestë për ndryshim dhe për një jetë më të mirë,” tha Mucunski.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme