Muki: Hapëm shtabin në Hasanbeg dhe kërkojmë edhe votën shqiptare

Muhamed Zeqiri ish gazetari i cili tani është anëtarë kryesie në LSDM sonte u shpreh se LSDM-ja ka hapur shtab në Hasanbeg ku 90% janë shqiptarë.

“Sonte e kemi hapur shtabin në Hasanbeg ku 90% janë shqiptarë, dhe LSDM-ja do të hap shtabe në të gjithë viset ku ka shqiptarë ku do të kërkojë edhe votën shqiptare” u shpreh Zekiri.

Ndryshe në debatin e realizuar në Clic Plus të Tv 21 deputeti i BDI-së Talat Xhaferi ia ndaloi Zekirit të flas në emër të shqiptarëve pasi ai nuk është i thirrur dhe nuk ka marrë mandat nga shqiptarët qe të flas në emër të tyre.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme