Mustafa deklarohet për zgjedhjet në Drenas

Kryeministri i Kosovës, njëherësh edhe kryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka vlerësuar se e arritura kryesore në zgjedhjet për kryetar të Komunës së Drenasit është procesi i rregullt zgjedhor.

Sipas tij, rezultatet shprehin vullnetin aktual të qytetarëve.

Postimi i plotë i Mustafës:

E arritura jonë më e madhe në zgjedhjet për Kryetar të Komunës së Drenasit është vet procesi i rregullt zgjedhor.

Ndërkaq, rezultatet shprehin vullnetin aktual të qytetarëve.

Uroj të gjitha subjektet dhe të gjithë kandidatët për sjellje dinjitoze; KQZ-në dhe vëzhguesit për organizim të suksesshëm.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme