Mustafa dhe Hoxhaj, tregojnë të arriturat e Kosovës!

Kryeministri i vendit Isa Mustafa së bashku me ministrin e Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, gjatë ditës së sotme do të mbajë një konferencë për media, me ç’rast pritet që t’i treguar të arriturat e Kosovës në raport me organizatat ndërkombëtare.

Kjo konferencë pritet të mbahet në orën 10:00 në ndërtesën e qeverisë, kështu thuhet në një njoftim të dërguar nga zyra e kryeministrit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme