Nait Hasani: LDK s’ka guxim për të bërë gjëra të mëdha (VIDEO)

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Nait Hasani, në Info Magazine të Klan Kosovës ka thënë se Lidhja Demokratike e Kosovës është parti që nuk ka dhe nuk ka pasur kurrë guxim për të realizuar projekte të mëdha.

Këtë deklaratë ai e ka dhënë duke komentuar mosgatishmërinë e LDK-së për të votuar ligjin për dhënien e mandatit ushtarak Forcës së Sigurisë së Kosovës.

“LDK gjithmonë ka qenë pjesë e pritjes. Kurrë nuk ka qenë pjesë e guximit për të ndërmarrë veprime. Ne e dimë edhe pacifizmin e LDK-së të viteve të 90-ta kur nuk kanë guxuar të bëjnë asgjë”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme