Ndodh edhe kjo, renë e Mihrijes e zë gjumi në kafiteri! Publikohen pamjet!

Tringa, është e njohur në publik si partnerja e Platorit, djalit të këngëtarëve të njohur Mihrije dhe Naim Abazi.

Tringa shpesh publikon pamje krah familjes së burrit duke treguar raportin e ngushtë, sidomos me vjehrren.

Por, së fundmi shoqëria e saj i kanë publikuar një foto jo fort të zakontë.

Tringa shihet duke e zënë gjumi duke pirë kafe, nga lodhja e tepërt.

‘Tringa masi ka udhëtu 19 orë e ka ardh direkt në kafe’ shkruhet krahas fotos./InfoKosova/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme