Ndodh në Podujevë: Mimoza Kusari ndreqet me Behgjet Pacollin (Foto)

Kryetarja e Gjakovës, Mimoza Kusari Lila, fushatën zgjedhore e ka nisur përkrah ish-shefit të saj, Behgjet Pacollit, me të cilin ka kohë që ka ftohur marrëdhëniet.

 

Ndryshe, dita e parë e fushatës të koalicionit të partive LDK-AKR dhe Alternativa nisi në qytetin e Podujevës, shkruan Indeksonline.

Shikojini më poshtë fotot:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme