Në ballë të protestave dhe në krye të listave të BESËS? (Foto)

Ata ishin në ballë të çdo proteste që Lëvizja BESA i organizoi kundër pushtetit VMR0 – DPMNE dhe BDI. Bëhet fjalë për nënkryetarin e Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi, sekretarin e përgjithshëm të kësaj lëvizje, Afrim Gashi dhe kryetarin e BESËS në degën e Sarajit, Ibush Jusufi. Por, a do jenë të njëjtit kandidatët potencial të Lëvizjes BESA për të qenë bartës të listës së BESËS në njesinë zgjedhore nr 1?

Nuk ka mbetur edhe shumë kohë kur do të përfundojë afati ligjor i paraparë dhe do të publikohen emrat e kandidatëve potencial. Ajo që deri më tani dihet është deklarata e fundit e kryetarit të BESËS z.Bilall Kasami i cili paralajmëroi se BESËS do t’i prijnë rinia intelektuale shqiptare./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme