Në përkrahje të Haradinajt, sot protestohet në Gjakovë dhe Rahovec

Nën moton “Ramush Haradinaj është Kosova”, sot duke filluar nga ora 12:00 në Rahovec, mbahet marshi protestues në mbështetje të Haradinajt.

Po ashtu sot, shoqëria civile në Gjakovë dhe Aleanca e Gruas, mbajnë tubim protestues në mbështetje të Ramush Haradinajt, me moton “Ramushi është Kosova”. Protesta fillon në ora 14:00 te Lama e Drithit në Gjakovë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme