Në përvjetorin e lidhjes, Learta publikon pamje të cilat nuk i kemi parë kurrë me Kushtrimin

Është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të show bizzit.

Bëhet fjalë për nusen e djalit të Shyhrete Behlulit, Learta Jakupin, përcjell ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka ndar me fanat e saj pamje të vjetra me Kushtrimin në përvjetorin e lidhjes së tyre./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme