Në prani të minatorëve, Veseli firmos ligjin për “Trepçën”

Sakte.net / E hënë, 10 Tetor 2016 – 16:21

Kryekuvendari Kadri Veseli gjatë një takimi që ka pasur sot me menaxhmentin dhe minatorë të “Trepçës” ka nënshkruar ligjin e miratuar në Kuvend për gjigantin ekonomik.

Lajmin e ka bërë të ditur Veseli me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

“Në praninë e minatorëve, sot nënshkrova ligjin e miratuar për Trepçën. Me fat! , ka shkruar ai, transmeton Klan Kosova.