Në Saraj plaçkitet pompa e benzinës me armë

Mbrëmë pompa e benzinës në Saraj Ïmro Oil ka qenë cak i plaçkitësve. Tre persona të armatosur kanë sulmuar një punëtor të kësaj pompe.

Mësohet se grabitësit e maskuar kanë marrë 20 mijë denarë dhe më pas janë larguar.
Punëtori nuk ka pësuar dëmtime ndersa MPB ka deklaruar se është duke i bërë hetimet për zbardhjen e rastit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme