Varroset Sami Veseli bashkë me të bijën që e vrau (Video)

Në fshatin Dremjak të Ferizajit u varrosen Sami e Shkurte Veselin, babë e bijë që vdiqën më datën 2 të këtij muaji.

E deri të tragjedia erdhi pasi Samiu, i cili njihet si këngëtar i muzikës folklorike shtiu mbi vajzën Shkurten e bashkëshortën, dhe në fund bëri vetëvrasje.
Kryefamiljari që prej kohësh jetonte në Frankfurt të Gjermanisë me 5 fëmijët e me gruan, nuk mundi t’i bëjë ballë përballjes me kulturat evropiane.
E familjarët, të cilët nuk pranuan të flasin para kamerës, thanë se ngjarja ndodhi për arsye morali e nderi.
Ata shtuan se gjendja e zonjës Veseli, e cila është në komë, është duke u përmirësuar.
Në fshatin Dremjak të Ferizajit u varrosen Sami e Shkurte Veselin, babë e bijë që vdiqën më datën 2 të këtij muaji. E deri të tragjedia erdhi pasi Samiu, i cili njihet si këngëtar i muzikës folklorike shtiu mbi vajzën Shkurten e bashkëshortën, dhe në fund bëri vetëvrasje. Kryefamiljari që prej kohësh jetonte në Frankfurt të Gjermanisë me 5 fëmijët e me gruan, nuk mundi t’i bëjë ballë përballjes me kulturat evropiane. E familjarët, të cilët nuk pranuan të flasin para kamerës, thanë se ngjarja ndodhi për arsye morali e nderi. Ata shtuan se gjendja e zonjës Veseli, e cila është në komë, është duke u përmirësuar.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme