Nëna vret foshnjën e porsalindur në Prizren

Një grua në Prizren është arrestuar pasi ka vrarë foshnjën e porsalindur.

“Me datën 26 prill 2019, e dyshuara femër K/Shqiptare ka kërkuar ndihmën mjekësore në spitalin e Prizrenit, pasi që e njëjta kishte lindur një foshnje në shtëpinë e saj dhe më pas dyshohet që e ka mbytur”, thuhet në raportin e policisë nga Prizreni.

Policia thotë se trupi i pajetë i foshnjës është gjetur në tavanin e shtëpisë dhe me vendim të prokurorit është dërguar në IML për obduksion, transmeton Koha.net.

Policia gjithashtu njofton se gruaja është e arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme