Nexhat Osmani befason me urimin e ditëlindjes për bashkëshorten

Këngëtari Nexhat Osmani, e mbanë larg medieve jetën private, por sot zgjodhi ta bëj publike sepse është ditë e rëndësishme për të.

Bashkëshortja e tij po feston ditëlindjen.

Për këtë ditë ai bëri një kolazh fotosh së bashku me të dhe fëmijët!

“Urime ditëlindjen zemër”, ka shkruar Nexhati në postimin e tij.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme