Një e mitur detyrohet të marrë drogë nga një mashkull në Prishtinë

Një e mitur femër është detyruar që të përdorë substanca narkotike nga një mashkull dhe më pas i është përkeqësuar gjendja shëndetësore.

“Viktima femër K/Shqiptare e mitur ka raportuar se i dyshuari mashkull K/Shqiptar e ka detyruar të përdor substancë të dyshuar narkotike dhe si pasojë e përdorimit, të njëjtës ju është keqësuar gjendja shëndetësore dhe është dërguar për tretman mjekësor”, thuhet në raportin policor.

I dyshuari, sipas raportit policor, është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme