Vdes pronari i restaurant ‘Anija’

Ka vdekur biznesmeni Bekim Bislimi, pronari i restaurantit “Anija’. Ai ishte bërë një vend atraktiv, ku së fundi ata ndërtuan edhe një kopje të kullës së Aifelit.

“Lajm i hidhur ndarja nga jeta e mikut tonë, Bekim Bislimi.Bekimi ishte njeri i afërt, i dashur dhe plotë energji. Biznesi tij, Restaurant Anija në Janjevë, u bë pikë reference për shumë qytetarë të Kosovës. Ngushllime familjes, miqve dhe të gjithë atyre që punuan me një njeri fisnik”, ka shkruar zëdhënësi i Qeverisë, Arban Abrashi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme