Një i vdekur nga aksidenti në Kllokot

Një person ka humbur jetën si dhe dy të tjerë kanë marrë lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ndodhi sot në këtë pasdite në rrugën Gjilan-Ferizaj, përkatësht në Kllokot, raporton Plus Tv

Ngjarjen për Plus Tv e ka konfirmuar Policia Rajonale e Gjilanit.

Sipas tyre vdekjen e viktimës e ka konfimruae edhe mjeku kujdestar në Shtepinë e Shëndetit në Pozheran.

Policia e Kosovës është në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar shkaqet eketij aksident të rënd./PlusTv/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme