Aksion i gjerë i policisë në Vushtrri, tre të arrestuar

Një aksion i gjerë policor është ndërmarrë në rajonin e Mitrovicës. Policia e Kosovës sot në orët e hershme të mëngjesit në Mitrovicë ka ndërmarrë një aksion policor në Komunën e Vushtrrisë.

Jo zyrtarisht mësohet se aksioni ndërlidhet me armë dhe është zhvilluar në qytetin e Vushtrrisë dhe disa fshatra të kësaj komune, transmeton kp.

Sipas burimeve, tre persona janë arrestuar, ndërsa janë konfiskuar disa armë të ndryshme automatike dhe qindra fishekë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme