Nokia 3310 vjen me një model të ri luksoz në nder të presidentit Putin (FOTO)

Jo vetëm që gjigandi i telefonave, Nokia 3310“>3310 u kthye në një version të ri më “smart”, por tani mund ta gjeni edhe të personalizuar me figurën e Putin.

Një kompani telefonike ruse ka paguar të drejtat për të hedhur në treg një edicion të limituar të telefonit legjendar.

Modeli i ri me ngjyrë të zezë dhe të florinjtë do të ketë fytyrën e presidentit rus, Vladimir Putin të gdhendur.

Ky model do të quhet “Supremo Putin”.

Kompania “Caviar” ka thënë se karakteristikat të tilla si ari dhe titani i japin telefonit një stil luksoz dhe karakterin e Putin, njeriut më popullor në Rusi.

Telefoni origjinal Nokia 3310“>3310 për herë të parë ka dalë në vitin 2000, vit në të cilin Putin fitoi zgjedhjet e para. /albeu.com/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme