Nokia e re do të ofroi Facebook, Internet dhe bateri që zgjat 24 orë në ditë (Foto)

Sakte.net / e Mërkurë 21 Shtator / 09:22

Do të kushtoj rreth 30 dollarë.

Nokia ka bërë një shpërthim të ri, tani të gjithë ata që nga e kaluara kishin mbetur të trishtuar për kohën e vjetër kur telefonat përdoreshin vetëm për thirrje nuk do të jetë më ashtu. Tani Nokia nuk do të kushtojnë më 600 dollarë, por edhe bateria e tyre nuk do të harxhohet shpejt.

Tani ka dal një Nokia e re – që do të ofroj Facebook-un, Internet, por edhe bateria e tij do të qëndroj për 24 orë në ditë, transmeton lajmi.net.

Ndërsa, do të kushtoj rreth 30 dollarë.

Ekrani i telefonit do të jetë 2.4- inch, kamera 0.3 megapixel, gjithashtu, do të ketë Bluetooth.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme