Nuk do t’iu besoni syve sa shumë është dobësuar Edona, zbulohet edhe arsyeja e papritur

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Këngëtarja ka treguar se është dobësuar dhe kjo për shkak të stërvitjeve që ajo po i bën./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme