Nuk mund t’i prinë opozitës sot ata që deri dje “hëngrën jeshil”

Xhenis Sulimani

“E hangren jeshil” derisa ishin me pushtetin, kur gezonin te mirat dhe privilegjet… nderkaq, sot ne frontin kunder pushteti duan te dalin te paret ne front. Kerkoj ndjese, ama dhe opozitarizmi i ka disa rregulla.

Dikush sot ka rrezikuar vitet me te mira te jetes, per te qene ne sherbim te se mires se pergjithshme, duke mos lakmuar privilegjet e pushtetit…

E nije sve jedno,

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme