Nusja e Labit e veshur me ‘miniq’, Labi do të xhelozojë kur ta shoh sa shumë i ka ekspozuar këmbët

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të shkurtër dhe po duket shumë atraktive./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme