Olta Gixhari shfaqet pas lindjes më tërheqëse se kurrë

Olta Gixhari ka pak kohë që është nënë për herë të dytë.

Ajo u rikthye në instagram me poza tejet tërheqëse, shkruan Kosovarja.

Me një fustan veror, dhe një bukuri natyrale, Olta po duket mbreslënëse.

Komento:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme