Operacion antidrogë në Mat, arrestohen 14 persona, ishin nën monitorim e përgjim

Policia e Matit nën drejtimin e kryeprokurorit të rrethit Abaz Muça ka zhvilluar një operacion antidrogë ditën e sotme.


Deri tani janë të paktën 14 persona të ndaluar dhe një i shpallur në kërkim. Ndërkaq mësohet se këta persona kanë qenë në monitorim dhe përgjim prej 2 vitesh.

Detaje të tjera të operacionit i cili është në zhvillim e sipër priten në orët në vijim.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme