Pacolli: Nuk ka qenë e lehtë kur na la Mimoza

Presidenti i Aleancës Kosova e re, Behgjet Pacolli gjatë prezantimit të 22 kandidatëve për deputetë të këtij subjekti politik ka folur edhe për koalicionin me Lidhjen Demokratike të Kosovës e Alternativën
Ai ka thënë se ky është koalicion i ndryshimit dhe se është koha për qeverisje të mirëm njofton KlanKosova.

Pacolli poashtu ka deklaruar se nuk ka qenë e lehtë për partinë që ai drejton kur Mimoza Kusari-Lila që tani është themeluese e Alternativës, i kishte lënë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme