“Pajtohen” kryetari dhe ish-kryetari i Lipjanit (Foto)

Në shkollën fillore “Ismail Luma” në Lipjan, gjatë një ceremonie solemne do të bëhet zbulimi i shtatores së dëshmorit Luma.

Në këtë ceremoni i cili ishte i pranishëm edhe  presidenti i Kosovës, Hashim Thaci, padyshim që nuk mungojnë edhe të parët e komunës, shkruan Indeksonline.

Kryetari actual i Lipjanit, Imri Ahmeti ishte ndër të parët që arriti në shkollë, derisa pas tij ka mbërritur edhe ish-kryetari Shukri Buja.

Si asnjëherë më parë, ata dy  dukeshin të buzëqeshur dhe të relaksuar. /Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme