Pamje nga protesta e autobusëve, lënë vetëm një korsi të hapur për emergjencë dhe polici

Transportuesit privatë sot nga ora gjashtë e mëngjesit kanë vendosur sërish bllokada në disa pika kryesore të kryeqendrës, tek udhëkryqi përballë Qendrës Tregtare Mavrovasja, udhëkryqi tek Kryqi i Kuq si dhe Bulevardi Ilinden.

“Ministria e Punëve të Brendshme njofton opinionin se me datë 05.12.2022 (e hënë), për shkak të mbajtjes së paralajmëruar të protestës, duke filluar nga ora 06:00, zyrtarët policorë nga SPB Shkup do të ndërmarrin masa për regjim të posaçëm të trafikut”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme