Pamje të rënda nga aksidenti në Rrugën e Kombit (+18 Video)

Ditën e sotme një aksident i rëndë ndodhi në aksin Rrëshen-Thirrë, pjesë e Rrugës së Kombit.

Në këtë ngjarje aksidentale u përfshinë një automjet tip “Golf” me targa AA 411 OU, dhe një kamion tip “Benz” me targat AA 471 BP.

Të plagosurit morën ndihmën e parë nga dëshmitarët e rastit nga të cilët 3 prej tyre janë në gjendje të rëndë dhe janë dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë, ndërsa njëri prej tyre ka marrë plagë më të lehta dhe është mbajtur në Spitalin e Rrëshenit.


më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme