Pamje të rralla: Kështu dëboheshin serbët nga Peja (Video)

Sakte.net / E hënë, 17 Tetor 2016  –  11:50

Emisioni Zona Express ka transmetuar sonte pjesën e parë të dokumentarit “Gjahu në UÇK”; ku janë transmetuar rrëfime dhe dëshmi se kush janë komandantët dhe për çfarë do të akuzohen ata nga Gjykata Speciale.

 

Në këtë emision janë transmetuar video të rralla të periudhës menjëherë pas luftës.

Shikojeni këtë video.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme