Panik në qendër të Prishtinës: Në “BeerFest” u dëgjuan të shtëna me armë

Raportimet e para nga vendi i ngjarjes janë se në sheshin “Zahir Pajaziti” ku po mbahej “BeerFest” janë dëgjuar të shtëna.

Nga paniku, turma ka nisur të lëvizë në drejtime të ndryshme duke shkaktuar tollovi në sheshet e kryeqytetit.

Njësitet policore dhe ambulanca ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes. Deri tash nuk raportohet për të lënduar.

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë