Policia: Në “Beer Fest” u gjuajt me armë dhe pati të plagosur

Policia e Kosovës e ka konfirmuar se në sheshin “Zahir Pajaziti” është plagosur një 15 vjeçar. Agron Borovci, zyrtar për informim ne Policinë e Kosovës ka treguar se gjuajtja me armë ka ndodhur rreth orës 23:00.
“Ju njoftojme se më datë 29.07.2016 rreth ores 23;00 nga njesite patrolluese është raportuar se në Sheshin ,,Zahir Pajaziti’’ ka pasur të shtena me armë . Në vendin e ngjarjes janë gjetur edhe disa gezhoja. Lidhur me këtë rast kemi marr një informate që një person i mitur rreth 15 vjeç është i plagosur në kembën e majtë dhe i njejti ështe derguar në QKUK. Policia është ne vendin e ngjarjes dhe per momentin situate eshte nen kontroll”, ka thënë Borovci për Express.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme