Para e ari vidhen në një shtëpi në Suharekë

Një person ka raportuar në Polici se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e shtëpisë së tij dhe nga aty kanë arritur të vjedhin një shumë parash dhe një sasi stoli ari.

Rasti ka ndodhur në fshatin Gelane të Suharekës, dy ditë më parë ndërsa po vazhdon të hetohet nga Policia.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme