Pas dështimit katastrofal, a do të kthehen në Zvicër Ali Ahmeti dhe Musa Xhaferri?

Rezultatet zgjedhore janë duke dëshmuar një rënie katastofike të Bashkimit Demokratik për Integrim. Rezultatet janë duke treguar forcën e re politike që është përkrahur në skënen politike në Maqedoni, Lëvizjen BESA.

Shtrohet pyetja nëse pas kësaj fiaskoje që është duke pësuar BDI, a do të kthehen në Zvicër të turpëruar Ali Ahmeti dhe Musa Xhaferri?/Sakte.net

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme