Pas Gruevskit, Ahmeti takon Zaevin

Pas takimit të djeshëm me Nikolla Gruevskin, Ali Ahmeti do të takohet edhe me Zoran Zaevin, njofton 24Vesti.

Nuk thuhet kur dhe ku do të ndodhë takimi, e as tema që do të diskutohet.

Funksionarë të lartë partiak thonë se Ahmeti është duke matur pulsin e partnerëve të mundshëm të koalicionit se cili mund t’i pranojë kushtet.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme