Pasi Labi e ka punën në KTV, gruaja e tij ka disa fjalë për t’ia thënë para të gjithëve

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale, ku ka një numër të konsiderueshëm të njerëzve.

Sot Labi ka treguar se ka marrë vendim që ta lërë punën në KTV, derisa Qëndresa përmes një postimi ka treguar se është pranë tij në ҫdo vendim që ai merr./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme