Për 90 ditë qeverisje do t’i liberalizojmë vizat

Arban Abrashi nga Lidhja Demokratike e Kosovës në Magazina Zgjedhore në Klan Kosova ka thënë se me marrjen e Qeverisë, pas 90 ditësh do të ketë liberalizim vizash.

Ndërkaq për Demarkacionin me Malin e Zi, Abrashi tha se pret konsensus në kuvendin e ri dhe të përfundohet sa më shpejt çështja e Demarkacionit, njofton Klan Kosova.

Ai shtoi se nuk do ta votojnë si Opozitë, por si krijues të Qeverisë së re.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme