Ziadin Sela zyrtarizon hyrjen në qeveri me LSDM dhe BDI-në, Taravari ministër

Lideri i LR-PDSh, Ziadin Sela sonte ka zyrtarizuar hyrjen në qeveri me LSDM, të Zoran Zaevit dhe BDI-në e Ali Ahmetit, raporton TetovaSot.

Ziadin Sela tha se pa mbledhjes së kryesisë Qendrore të LR-PDSH-së, kemi vendosur njëzëri që të hyjmë në qeveri së bashku me Zoran Zaevin dhe Ali Ahmetin.
Ziadin Sela poashtu ka zyrtarizuar edhe si ministër të Shëndetësisë, sekretarin gjeneral të LR-PDSH-së, Arben Taravari.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme