Përfundon seanca për rastin “Kumanova”, vazhdimi caktohet për të premten

Sakte.net / e Hënë 26 Shtator 2016 / 12:41

Ka përfunduar për sot seanca gjyqësore për rastin e Kumanovës. Seanca ishte e mbyllur dhe gjatë saj u morr në pyetje vetëm një dëshmitar i mbrojtun. Seanca e radhës është caktuar për të premten (30 shtator).

Raportohet se seanca e radhës do të jetë e hapur dhe pritet që dëshmitë e tyre t’i japin edhe tre dëshmitarë të tjerë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme