Përkujtohet polici Enver Zymberi

Këshilli Drejtues i Sindikatës të Policisë së Kosovës edhe këtë vit në shenjë respekti dhe përkujtimi për Heroin Enver Zymberi dhe zyrtarët policor të rënë në detyrë, organizon Lojërat e IV sportive, përkatësisht turnirin sportiv në futboll.

Turniri mbahet sot dhe nesër në Akademinë për Siguri Publike në Vushtrri. Hapja e lojërave bëhet më 16 dhjetor në orën 09:30. Kurse, mbyllja e lojërave bëhet më 17 dhjetor në orën 12:00, kur edhe do të bëhet ndarja e mirënjohjeve për ekipet fituese, transmeton Klan Kosova.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme