Përmes kësaj uebfaqe mund ta dini se çfarë kanë shkarkuar miqtë e juaj

Një faqe e re në internet pretendon se është në gjendje tu tregojë çdo program që ju dhe miqtë kanë shkarkuar në internet, përmes torrentit.

Faqja e internetit e quajtur – “E di çfarë keni shkarkuar” (Iknowwhatyoudownload.com) mbledh informacione nëpër internet për t’i treguar më pas se cilat programe ka shkarkuar secili kompjuter në botë. Dhe kjo siguron një mënyrë të lehtë që miqtë tuaj të jenë në dijeni se cilat programe keni shkarkuar ju.

Siç shkruan sot portali britanik The Independent, faqja punon thjeshtë. Nëse dëshironi të dini se çfarë ka shkarkuar një mik i juaji në internet, duhet vetëm të dini IP-të e kompjuterit të mikut tuaj./Insajderi

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme