Përplasen autobusët, 19 të vdekur e shumë të tjerë të lënduar

Të paktën 19 persona kanë vdekur, duke përfshirë edhe fëmijë, dhe më shumë se 10 të tjerë u plagosën kur një autobusë u përplas me një autobus tjetër që barte nxënës, por që nuk ishte në detyrë në autostradë në Ekuador,transmeton Indeksonline.

Sipas ekipit të shpëtimit, 17 persona tashmë janë bartuar në spitale lokale./Indeksonline

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme