Plaçkiten bashkëshortët në Kala të Shkupit

Një çift bashkëshortor përderisa ka qenë duke shëtitur në Kala të Shkupit është plaçkitur nga një grup prej 4 personave të cilët kanë qenë me veturë të tipit volksfagen Golf, me targa të panjohura.

Nga çifti keqbërësit nën kërcënimin e thikës kanë arritur të marrin 8000 euro, stoli ari, dhe 5000 denarë.

Policia po punon në zbardhjen e rastit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme