Plagosën tre persona, nga të shtëna me armë në një restorant në Ferizaj

Në fshatin Dardani, të Ferizajt është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar i cili pas një zënke në një restorant ka shtënë me armë zjarri, me ç’rast janë plagosur tre meshkuj K-shqiptarë.

Viktimave u është ofruar tretman mjekësor dhe mbeten për shërim të mëtutjeshëm.

Njësitet policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri e cila dyshohet të jetë përdorur në rast.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme