Plagoset një i ri shqiptar në Mitrovicë

Një i ri shqiptar është plagosur sonte në qendër të Mitrovicës.

Kreu rajonal i operacioneve në Policinë e Veriut, Zhelko Bojiq ka thënë se incidenti ka ndodhur pak para orës 18:00, shkruan Tanjug, transmeton lajmi.net

25 vjeçari ka marrë plagë të lehta, dhe është dërguar në spital për të marrë trajtim. /Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme