Plagoset një person në Isniq, i dyshuari në arrati

Një person është plagosur në Isniq, pas një mosmarrëveshje që ka pasur me të dyshuarin, njofton Klan Kosova.

“Viktima është dërguar në QKUK për trajtim të nevojshëm mjekësor ndërsa në vend-ngjarje janë gjetur dhe sekuestruar pesë gëzhoja të pistoletës”, thuhet në raportin e Policisë.

“I  dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme